IČ:25986678
Mobil:602 348 039
E-mail:info@illios.cz

ILLIOS, s.r.o.

Zelená Vašim úsporám

Realizace vytápění domu

Realizace vytápění domu

Dodávka a montáž

S cílem minimalizovat starosti zákazníků poskytujeme také dodávku a montáž navrženého systému vytápění - tedy služby v oblasti topenářství a instalatérství. Jsme držiteli certifikátů servisních techniků mnohých výrobců a dodavatelů tepelné techniky. Máme zkušenosti s různými systémy: dřevoplynové kotle, plynové kotle, tepelná čerpadla. Montujeme také solární techniku. Rovněž akumulační nádoby dodáváme od několika prověřených výrobců. Optimálně navrhneme ale i dodáme a smontujeme systém pro ohřev teplé vody i vytápění přesně podle Vašich potřeb (viz Návrhy vytápění domu). Zajistíme vše - od instalace hlavního zdroje tepla, doplňkového zdroje tepla (například solárního kolektoru), instalace topných těles či podlahového topení až po rozvody pitné vody a plynu.

Protože nejsme výhradními zástupci jedné značky, realizujeme vždy nejvhodnější z možných řešení vytápení a ohřevu TUV, a to s ohledem na potřeby a preference klienta. Používáme moderní, ale přitom osvědčené technologie.

Montáže provádíme po celé ČR. Díky schopnosti najít ekonomicky a funkčně optimalizované řešení se naše služby často vyplatí více než služby lokálně působících řemeslníků.

Servis

Protože nám jde o maximální spokojenost zákazníků, zůstáváme se zákazníky v dlouhodobém kontaktu a provádíme záruční i pozáruční servis všech prvků zapojených do dodaného systému.

Administrace