IČ:25986678
Mobil:602 348 039
E-mail:info@illios.cz

ILLIOS, s.r.o.

Zelená Vašim úsporám

Kotel na tuhá paliva

Vyberte si kotel dle vlastních představ na níže uvedených stránkách výrobců anebo se obraťte přímo na nás s dotazem na možné řešení a cenovou nabídku.

Pošlete nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Provádíme instalace ručních i automatických kotlů na tuhá paliva. Na základě Vašich možností a podmínek v místě stavby navrhneme vhodný způsob vytápění. Děláme komplexní realizace centrálního vytápění objektů uhlím, dřevem a další biomasou (pelety, brikety, štěpka). Provedeme instalace kotelen pro rodinné domy i větší objekty. Mezi našimi dodávkami jsou: kotle na uhlí, dřevozplyňující kotle, dřevokotle a automatické kotle na biomasu. Stejně tak jsme schopni navrhnout a realizovat centrální vytápění objektů plynovým nebo kondenzačním kotlem, elektrokotlem nebo kotlem na vodík.

V současné době se specializujeme na dodávky kompletních kotelen s kotli a automatickými kotli ze sortimentu těchto firem, na jejichž instalaci jsme řádně zaškoleni, na některé poskytujeme odborný servis:

Kotle ATMOS

Logo AtmosAtmos je přední český výrobce zplyňovacích kotlů na dřevo, kotlů na biomasu, LTO a kombinovaných kotlů na uhlí a dřevo. Nabízí i specializované automatické kotle na pelety se zásobníkem paliva.

 

 

 

 

 

Kotle ECOSCROLL

Logo EcoscrollEkogalva s.r.o. - Kotle Ecoscroll mají hořák s otočnou retortou, spalování je tím pádem dokonalejší, můžete spalovat ořech2, peletky dřevěné, rostlinné, oves a kombinaci těchto paliv.   

 

Administrace