IČ:25986678
Mobil:602 348 039
E-mail:info@illios.cz

ILLIOS, s.r.o.

Zelená Vašim úsporám

Kotel na tuhá paliva

Vyberte si kotel dle vlastních představ na níže uvedených stránkách výrobců anebo se obraťte přímo na nás s dotazem na možné řešení a cenovou nabídku.

Pošlete nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Provádíme instalace ručních i automatických kotlů na tuhá paliva. Na základě Vašich možností a podmínek v místě stavby navrhneme vhodný způsob vytápění. Děláme komplexní realizace centrálního vytápění objektů uhlím, dřevem a další biomasou (pelety, brikety, štěpka). Provedeme instalace kotelen pro rodinné domy i větší objekty. Mezi našimi dodávkami jsou: kotle na uhlí, dřevozplyňující kotle, dřevokotle a automatické kotle na biomasu. Stejně tak jsme schopni navrhnout a realizovat centrální vytápění objektů plynovým nebo kondenzačním kotlem, elektrokotlem nebo kotlem na vodík.

V současné době se specializujeme na dodávky kompletních kotelen s kotli a automatickými kotli ze sortimentu těchto firem, na jejichž instalaci jsme řádně zaškoleni, na některé poskytujeme odborný servis:

Kotle ATMOS

Logo AtmosAtmos je přední český výrobce zplyňovacích kotlů na dřevo, kotlů na biomasu, LTO a kombinovaných kotlů na uhlí a dřevo. Nabízí i specializované automatické kotle na pelety se zásobníkem paliva.

Kotle BENEKOV

Logo BenekovBenekov je významný český výrobce automatických kotlů na biomasu – pelety, dřevoštěpku a obilí (kukuřice, zrní). Dále nabízí i automatické kotle na hnědé uhlí a kombinaci uhlí a biomasy.

Kotle DAKON

logo DakonDakon patří mezi největší výrobce kotlů v ČR a dodává kotle na všechny běžně používané paliva s výkony od 4 kWKotle DEFRO

Logo Defro - tepelná technikaDefro je jeden z největších polských výrobců kotlů na tuhá paliva. Nabízí výběr z mnoha kotlů v různých kombinacích paliv – uhlí, pelety, hruboprach, dřevoštěpka, obilí a dřevo.

Kotle ECOSCROLL

Logo EcoscrollEkogalva s.r.o. - Kotle Ecoscroll mají hořák s otočnou retortou, spalování je tím pádem dokonalejší, můžete spalovat ořech2, peletky dřevěné, rostlinné, oves a kombinaci těchto paliv.Kotle EKOEFEKT

logo EkoefektV jednoduchosti je síla, aneb český výrobce Ekoefekt vyrábí funkční a spolehlivé automatické kotle na hnědé uhlí i pelety. Nabízí také kotle velkých výkonů pro vytápění průmyslových budov.


Kotle FEROLI

logo FeroliFeroli je italský výrobce kompaktních automatických kotlů na pelety či hnědé uhlí se zásobníkem a litinových prohořívacích kotlů na tuhá paliva (koks, dřevo, uhlí).
Kotle jsou vhodné do malých kotelen díky svým malým rozměrům a pro vytápění rodinných domů.


Kotle LAZAR

logo LazarHKS Lazar je významný polský výrobce kombinovaných automatických kotlů na hnědé uhlí a pelety, u nás známe pod názvem Eko komfort, Multi komfort. Dále nabízí kombinované kotle na uhlí, dřevo a pelety pod názvem Eko Perfekt, dále peletkové automatické kotle Inter fire a Smart fire.

 

Kotle SLOKOV

logo SlokovSlokov je tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva Slokov – Hodonín nabízí ve svém výrobním programu i automatické kotle na pelety a hnědé uhlí Variant SL 12 A, 33 A a 70 A. Typ Variant SL 12 je vskutku kompakních rozměrů a nejmenším automatickým kotlem na pelety na našem trhu.Kotle VIADRUS

logo ViadrusViadrus je významný český výrobce nabízí široký sortiment kotlů na tuhá paliva a mezi nimi i automatické kotle na uhlí a pelety.Kotle VERNER

logo VernerVýrobní program zahrnuje celou řadu produktů - od krbových kamen a interiérových kotlů, přes kotle na kusové dřevo a automatické kotle na obilí a pelety až po kotelny na vytápění velkých provozů a celých obcí. Kotle Verner na pelety a tuhá paliva.

Administrace